Serapeptáza Rx 120 000 U - 60 cps Zväčšiť

Serrapeptáza 120 000SU 60+15cps.

Nový produkt

 Serrapeptáza je prírodný enzým, ktorý má protizápalové účinky a má v ľudskom tele široké využitie.

Viac detailov

41,40 € s DPH

Detaily

Serrapeptáza 120 000SU*  (Serratia Peptidase Enzyme)

Výživový doplnok 

Balenie: 60+15 kapsúl ZDARMA!

*SU – štandardizované jednotky ( standard units)

Serrapeptáza 120 000SU*  (Serratia Peptidase Enzyme)

Výživový doplnok 

Balenie: 120+30kapsúl ZDARMA!

*SU – štandardizované jednotky (standard units)

Serrapeptáza (Serrapeptase)  je prírodná protizápalová látka. Je to proteolytický enzým, izolovaný z baktérie, ktorá nevyvoláva ochorenia (enterobaktéria Serracia E 15). Serrapeptáza (Serrapeptase)   sa prirodzene nachádza v malých množstvách aj v moči. Pri podaní Serrapeptázy v podobe výživového doplnku prechádza tráviacim traktom cez tenké črevo a do krvného obehu.

Serrapeptáza sa veľmi dobre znáša a nepreukazujú sa vedľajšie účinky, ktoré by negatívne ovplyvňovali pacienta. Nesprávnym užívaním sa znižuje priaznivý účinok výživového doplnku.

Dávkovanie: Dávka závisí od váhy a zdravotného  stavu. Do 70 kg odporúčame 2 kapsule 120 000SU ráno nalačno. Jesť až za pol hodinu. Pri váhe nad 70kg odporúčame 3 kapsule aspoň 3 mesiace. Neočakávajte výsledok na druhý deň, najkratšia doba regenerácie sú tri mesiace, chceme predsa dlhodobý dobrý výsledok. Potom jednu kapsulu ako ochrannú udržiavaciu dávku.

Dôležité UPOZORNENIE:

Vážení naši zákazníci,

dovoľujeme si Vás informovať, že každá Serrapeptáza, splňujúca všetky certifikáty a pravosť obsahu, ktorá je zaslaná nám -ENEREX Slovakia, s.r.o.- ako výhradným dovozcom z Kanady, má etiketu v SLOVENSKOM JAZYKU.

Na zabezpečenie kvality našich produktov sme každý ENEREX výrobok označili špeciálnou holografickou známkou. No napriek snahe zabrániť podvodným predajom, sa našli už takí, ktorí sa prezentujú vlastnou známkou a originalitou. Upozorňujeme na to, aby ste Vy naši zákazníci, neprišli k nepríjemnostiam, nemali výsledky s produktmi, poprípade nemali nejaké vedľajšie účinky.

Preto Vám odporúčame kupovať ENEREX Serrapeptázu označenú ochrannou známkou a zároveň s etiketou, ktorá je v SLOVENSKOM JAZYKU.

 

Recenzie

Napísať recenziu

Serrapeptáza 120 000SU 60+15cps.

Serrapeptáza 120 000SU 60+15cps.

 Serrapeptáza je prírodný enzým, ktorý má protizápalové účinky a má v ľudskom tele široké využitie.